| tehno125482 a întrebat:

Va puteti uita la blogul meu si sa-mi spuneti cum vi se pare?
http://blogteh2.blogspot.ro/

14 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

S8 e cel mai reusit telefon Samsung de pana acum
de ce?

se misca lin, are o camera buna, are 3 solutii de securitate si mai are si un ecran de invidiat
lin in ce? Youtube? gaming? google?
arata niste poze, nu neaparat facute de tine ca nu toti avem bani de telefoane noi, eu am cel mai slab smartphone posibil de exemplu, dar sa vedem diferenta intre camera de s8 si camera de iphone.
ce are ecranul in plus fata de celelalte telefoane

bateria e cam mica dar mai bine asa decat sa pocneasca
de unde stii? ce fel de surse ai si de ce nu le postezi?

dupa parerea mea e singurul telefon Android mai frumos ca un iphone!
da, corect, e parerea ta, dar ne arati si noua alte telefoane ca referinta? S8 Edge, HTC 10, Huawei mate 9, xiaomi mi mix (fara rame)

cel putin la desing e mai bun ca s7
pune-le side-by-side cu poze in diferite unghiuri sa vedem si noi diferenta

Samsung a facut o treaba grozava de data asta si mai frumos de atat nu cred ca se poate
dai impresia ca pana acum Samsung a facut produse de **** si doar s8 e bun
Sustine-ti argumentele prin dovezi, ca asa, pareri avem toti.
Rectific, nu ca-i slab articolul respectiv, ca n-am gasit altele, arata ca parerea unui copil de 14 ani "imi place s8 ca-i mare, are camera buna (desi n-arat nicio poza statica sau icum prinde in miscare sau un link catre vreun filmulet video in 60fps @1080p),multe optiuni de securitate si e mai tare ca iphone in design " si daca-l intrebi de ce, nu stie.

| tehno125482 explică (pentru DavidoffUser):

Am dat si un sfat!
daca vreti sa vedeti de ce se misca lin du-te la eMAG si vezi ce voiam sa spun!

| AndreiM77 a răspuns:

Incearca sa ai grija la ortografie, nu o lua ca pe ceva rau. Incepe propozitia cu litera mare, cand folosesti virgula pune pauza dupa, adica asa: jhuhuihb, jnuinio.
Chestiile astea chiar conteaza, deoarece ii pot tine departe de munca.

| veraa1234 a răspuns:

E un blog foarte interesant si util. Am gasit niste lucruri fantastice pe acolo care mi-au lamurit niste lipsuri. Este ceva extraordinar cel putin din punctul meu de vedere. Felicitari! Am sa le spun si prietenilor mei despre el. Bafta in continuare!

| tehno125482 explică (pentru veraa1234):

M-am uitat pe statistici si am vazut ca nu te-ai uitat peste niciun articol!

| veraa1234 a răspuns (pentru tehno125482):

Ba da

| tehno125482 explică (pentru veraa1234):

Mersi pentru ca le spui si prietenilor!

| veraa1234 a răspuns (pentru tehno125482):

Cu mare placere.

| tehno125482 explică (pentru veraa1234):

Mersi de incurajari!

| veraa1234 a răspuns (pentru tehno125482):

Cu mult drag.happy

| veraa1234 a răspuns:

DA. Stai linistit/a. Nu-i nimic. Bafta in continuare cu blogul. E super tare ce faci.