| RasberryB a întrebat:

Va rog ajuta ti ma! Pentru cei care au LG optimus sol. Azi dimineata am vrut sa imi pun o parola cu model. ei bine am salvat o iar acum nu mai stiu modelul pe care l-am facut. cum as putea sa salvez alt model?! Pentru a reseta trebuie sa confirm modelul salvat. Va rog ajuta ti ma!

Răspuns Câştigător
| Innnaa a răspuns:

Si eu si verisoara mea avem Lg Optimus One si verisoarei mele i s-a intamplat si nu a avut ce face decat sa il duca undeva sa il deblocheze.

| RasberryB explică (pentru Innnaa):

Multumesc. o sa merg undeva sa il deblochez happy

1 răspuns: