| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati am o tableta serioux s716 si am urmatoarele probleme se aprinde cand vrea ia, nu se incarca(rareori se incarca la usb) si cea mai grava problema cand se aprinde nu o folosesc nici 5 minute si se face pe ecran niste lini si imagine se face alba.
am facut si un factory reset dar tot la fel face si acum imi arata logo-ul serioux si apoi se face ecranul negru si asa ramane pana se descarca bateria.

Ce sac fac ca sa o repar?

2 răspunsuri:
| ITMania a răspuns:

O duci la garantie si de alta data nu`ti mai cumperi prostii de tablete.

| Nicu47 a răspuns (pentru ITMania):

Cred ca garantia nu mai este valabila deoarece a fos upgradata de la 4.0.3 la 4.0.4