| catapinguu a întrebat:

VA ROG AJUTATI-MA! Acum ceva timp mi-am schimbat data nasterii pe Facebook. E aproape un an si de atunci nu-mi da voie sa o schimb. Vreau sa o schimb urgent. vine ziua mea de nastere si vreau sa-mi apara si pe Fb! Fundaaaaaaaa!

3 răspunsuri:
| Anonima0000000000 a răspuns:

Disperat dupa Facebook

| catapinguu explică (pentru Anonima0000000000):

Să mori tu?! Dacă vreau să-mi apară data nașterii pe Facebook asta nu înseamnă că sunt "disperat dupa Facebook". Nu am putut s-o schimb de vreo 2 ani! Acum fugi la joacă.winking

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru catapinguu):

Ok,ok.