| popescu23456 a întrebat:

Va rog ajutați-ma! Contul meu de Instagram a fost blocat temporar și nu-l pot accesa de 3 zile, singura obțiune care mi se oferă este sa primesc un cod de verificare pe numărul sau emai-ul pe care le-am introdus la crearea contului, problema e ca nu mai am acces la niciunul, contul fiind făcut acum 4 ani, prin Facebook, ce pot sa fac pentru a-mi recupera contul?

3 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Nimic. Daca nu ai acces la email ul contului de Facebook sau numărul de telefon nu ai ce sa faci. Cont nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să înţeleg că nu mai ai nici cont de Facebook dacă nu mai ai acces la adresa de mail sau numărul de telefon de pe care ţi-ai făcut contul. În cazul acesta nimic nu se mai poate face, numai să-ţi creezi un al cont nou.

| Valentina2462 a răspuns:

Ai recuperat contul? Și eu am aceeași problema