| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Cum pot sa imi fac rost de cam 14GB in pc big grin
am 3 GB jumate si imi trebuie neaparat inca 13-14GB. Am Windos 7. Nu am multe in pc adica am muzica (1GB jumate) un joc PC (800MB) si Messu Google Chrome Si inca 2 aplicatii care fac vreo 100MB...In PC-u meu intra 74.4GB dintre care inca vreo 5GB la Windows si alea pentru pc si nu stiu de ce am atat de putina memorie sad chiar daca am atat de putine lucruri. Va rog spuneti-mi ce pot sa fac casa fac rost de spatiu. Sau daca stiti o metoda in care pot pune un joc pc de 16GB altundeva stik sau CD... explicati-mi va rog dau funda big grin

4 răspunsuri:
| Eduard_3630 a răspuns:

Pai in descarcari ce ai?
M-ai sterge din ele asa mi se intampla si mie si cand ma uitam la descarcari 30 GB ocupati numai de ele. Funda?

| MihaiGe a răspuns:

Singura solutie e sa iti iei un hard-disk portabil de 500 gb 1 terra... si acolo poti depozita orice aplicaţie.
Sau maresteti hard-diskul.

| ReadMe a răspuns (pentru MihaiGe):

Cum sa imi maresc hard- diskul?

| MihaiGe a răspuns (pentru ReadMe):

Cumparati altul mai mare.