| siminafive5 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Dau funda! Cand dau click pe Yahoo Messenger nu mi se deschide, am dat si restart la calculator si tot nu se deschidea, dupa aia l-am instalat din nou si tot nu mi se deschide.Care este problema? Ce trebuie sa fac ca sa mi se deschida?

4 răspunsuri:
| alinutz33311 a răspuns:

Probabil ai multi virusi in calculator... Cred ca singura solutie este sa iti pui windows-ul!

| horia2012 a răspuns:

Dezinstaleaza-l cu programul asta. Nu e gratis dar pentru ce-ti trebuie e bun:
http://download.chip.eu/ro/Your-Uninstaller-PRO-7.4.2012.05_1071703.html
-dupa care descarca asta gratis si curata registrii:
http://www.amltools.com/
-Il deschizi, dai "scan" si dupa ce termina "fix all".
- tot cu el dai si un "disk cleaner"- start- delete
Restart si instalezi din nou.

| givehelp a răspuns:

Am avut si eu probleme de genul cu mess-ul. Insa mai intram direct din yahoo. Dar daca sincer dupa atytea neplaceri am trecut la skype. Foaaarte super. Recomand. Chiar si legatura e mai bune, e mai usor de folosit. Incearca sa descarci si convinge-ti prietenii. La noi in tara messl demult nu e folosit. Succes.

| cristianod a răspuns:

Asta cred si eu... instaleaza-ti alt sistem de operare(sau reinstaleaza-l pe cel care il ai)big grin sper ca te-am ajutat!