| valentina123iftimovici a întrebat:

Vă rog ajutați-mă! Ieri mi-am șters din greșeală toate fotografiile! Nu am coș de gunoi și nici Google Drive nu era activat, nici backup-ul! Nu sunt salvate și în altă parte! Poate știe cineva vreun program sau vreo "șmecherie"! Am nevoie doar de pozele șterse ieri! Nu sunt extrem de multe, în jur de 300 dar au o importanță mare pentru mine! Vă rog! Ce trebuie să fac sau unde să merg?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există, le ai sters sa fi sanatos.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Daca erau si poze din whats app sau alte aplicatii poti intra in ele sa le descarci din nou din media, altfel nu ai cum

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3m6U6vH Spune-le si celor de mai sus sa citeasca si ei! Daca raman la aplicatiile de acum 10 ani...

| valentina123iftimovici explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Am o problemă și cu WhatsApp
Am vrut să vizualizeze niște poze trimise de mine și îmi zice că " ne pare rău dar acest fișier nu se află în memoria internă" nu mă lasă nici să descarc. Nici videoclipuri trimise de persoană respectivă îmi zice "fișierul lipsește, rugați pe x să mă retrimită "

| valentina123iftimovici explică (pentru valentina123iftimovici):

Vizualizez*
Persoana*
Să vă retrimită*