| doubleb a întrebat:

Va rog ajutati-ma nu-s ce sa mai fac am CPU USAGE in task manager peste 50% si merge forte greu windowsu...am instalat windowsu acum cateva ore si nu am bagat decate driverele, messenger, firefox, winamp si vlc si nu vad alte procese, merge foarte greu si nu-s dc :| din ce cauza
http://imageshack.us/f/36/unledbwz.png/

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Septembrie,dar poate citesti NU te uiti acolo ci la process si de acolo poti opri unele programe ce papa resurse.Atentie NU POTI OPRI TOT SI NICI ORICE LA ANTAMPLARE, deoarece poti sa ajungi sa reinstalezi xp din nou.Bafta