| Usturoiu_Victor_1995_kifl a întrebat:

Va rog ajutor! Am virusi pe calculator,am ca anti-virus Kaspery Anti-Virus, trebuie sa ii curat in maxim 1 ora,si la anti-virusul meu, tot dureaza si nici nu prea merge! Vreun sfat?!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Programul antivirus Kaspersky este unul dintre cele mai bune programe antivirus si ma mir ca nu functioneaza cum trebuie.
In orice caz poti folosi programul gratuit Malwarebytes Anti-Malware, il poti descarca de pe site-ul oficial. O scanare rapida cu acesta dureaza putin timp, poate 5-10 minute, in functie de continutul de pe harddisk.