| AlexTroll a întrebat:

Va rog ajutor! de vreo 2 ore cand intru pe facebook imi merge vreo 1-2 minute si apoi imi zice please wait si nu se mai incarca... un prieten mi-a spus ca de pe contul meu sa tot trimis un link cu nu stiu ce (era porno laughing si nu am accesat nici un site de genu..cine ma ajuta funda!

3 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Ai intrat pe vreun site trimis de cineva de pe facebook, multi au patit-o..este un virus..deci..baga-ti antivirus

| ineedyourehelp a răspuns:

Buna! Probabil contul tau a fost,, spart " de niste hakeri. Crede-ma si eu am avut aceleasi probleme. In primul rand, schimba-ti parola de la cont, adauga si intrebari de securitate, etc. In al doilea, incearca sa nu iti mai pui parole banale, incearca combinatii de cifre si litere. Crede-ma ca asa am scapat si eu de problema asta happy. Sper ca te-am ajutat.

| lenutzach a răspuns:

Sigur nu stiu cum sa te ajutsaddar ai putea sa-ti faci alt contbig grin