| AlexandraGiorgiana a întrebat:

Va rog am nevoie urgenta de ajutoor! Cum transfer poze de pe un smartphone Kruger Matz pe un laptop Acer? sau Cum imi activez bluethooth-ul la laptop? Raspuns rapid.dau funda :*

7 răspunsuri:
| Daniel_Petrov_1992 a răspuns:

Cu kartriderul

| SonyMan a răspuns:

Ai instalat driver-ul pentru bluethooth pe laptop? daca ai windows 8, 8.1, intri la setari PC si la dispozitive dai cautare, ar trebui sa gasesti dispozitivul celalalt happy Bafta!

| AlexandraGiorgiana explică (pentru SonyMan):

Am incercat sa intru in control panel, hardware and sound, devices and printers, am dat pe add device..si mai departe nu stiu ce trebuie sa fac happy

| AuMarian a răspuns:

Ai in cutia de la telefon un cablu usb, bagi mufa usb in laptop, si mufa cealalta in telefon, si astepti sa se instaleze device-ul, si apoi poti accesa tot ce ai pe telefon de pe laptop

| AlexandraGiorgiana explică (pentru AuMarian):

Pai..asa am facut, am dat open folder to view files, apoi import pictures and videos. Pana aici cred ca e bine. apoi imi apare o fereastra :,, no new pictures and videos were found on this device ''. happy

| AlexandraGiorgiana explică (pentru AuMarian):

Desi am poze noi..imi spune ca nu am nicio poza noua. De 2 zile ma chinui sa descarc pozele laughing.

| AuMarian a răspuns:

Te duci in my computer, vezi ca acolo iti apare telefonul tau, intri pe el si cauti in folder-ul DCIM (asa apare la mine nu stiu la tine ca avem telefoane diferite ).