| Elee a întrebat:

Va rog cititi! Am nevoie de mare ajutor! Am o tableta GOTab S700 Slim din gama serioux.Stiu ca nu e prea cunoscuta si probabil nu stiti de ea, dar am o problema: Stiti cand va logati pe Google Play automat vi se descarca aplicatia play store (magazinul play) ca sa puteti downloada si alte aplicatii...ei bine mie nu mi se descarca si nu pot lua nicio aplicatie...sad Va rog ajutati-ma puppy dog eyes Spuneti-mi ce trebuie sa fac sau intrebati-ma orice vreti sa aflati despre tableta ca sa va dati seama ce are! FUNDAAA puppy dog eyes

1 răspuns:
| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Incearca alt browser, chrome e foarte bun pentru tablete, deschizi browserul tau si scrii in google chrome si o sa gasesti pagina de download chrome pentru tablete dupa ce il instalezi intri pe google play de pe browserul chrome si ar trebui sa iti mearga sa il downloadezi si instalelezi...

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro