| NORFOLL a întrebat:

Va rog...Da-ti mi si mie idei de nume pentru un canal de YouTube vreau sa fac gaming si vlog : minecraft, roblox etc vreau un nume ceva de genul (Lynx) sau altceva vreau sa fie scurt si unic va rog repedeeeee! Am mare nevoie

4 răspunsuri:
| CristiCristi a răspuns:

NORFOLL minecraft pro gamer

| Vladu_Razvan_1999 a răspuns:

XSmurfer pro

| Mardari_Bogdan_2000 a răspuns:

Trebuie să fie un nume care să te reprezinte, unul scurt și ușor de reținut. Nu este recomandat să folosești: „pro", „gamer" sau altele din această categorie. Nici să nu pui oficial, frate asta e chringe rău. De obicei numele canalului este poreclă. Numele tău mi se pare destul de ok, dar trebuie să îți faci reclamă pentru a fi cunoscut. Eu îți urez baftă!

| IamGood a răspuns:

Poti avea in avant prin a castuga robux gratuity prin https://oprewards.com/r/428654