| Andrei324 a întrebat:

Va rog dati-mi un program de facut benzi desenate, siteu de unde pot sa il downloadez...))Dau funda

Răspuns Câştigător
| BigKing a răspuns:

Www.ragemaker.net Este foarte simplu!
Poti sa le postezi pe www.ragecomics.com sau pe facebook sa le poti arata colegilor. funda?

2 răspunsuri:
| seby19 a răspuns:

Te pricepi la desenat? Benzile desenate nu se fac intr-un program, ele se realizeaza initial pe hartie. Pe pc poti face tu editari ulterioare. Imi pare rau daca te dezamagesc, crearea benzilor desenate nu e chiar asa simpla cum probabil crezi tu.