| Beatriceeeeeeee a întrebat:

VA ROG DIN SUFLET, AJUTOR!
Laptopul matusii mele este Sony
am intrat azi pe facebook (chrome) si am vrut sa intru si pe mess.. nu era bagat la incarcat dar s-a stins dintr-o data si dupa cand am vrut sa-l aprind nu mai aveam aceeasi imagine pe desktop si nu stiu ce se intampla, google chrome nu mai merge sad imi apare si la inceput cateva chestii in engleza sad ce s-a intamplat?! va rog, spuneti-mi daca se mai poate repara. crying funda

Răspuns Câştigător
| sdhashsah a răspuns:

Imaginea se poate schimba si posibil din cauza ca sa gatat bateria s-a oprit iar windowsul nu a avut timp sa memoreze setarile, asta nu e o problema cauta imaginea pe care a avut-o si pune-o ca desktop bakgrounds la fel si cu cromul se poate reinstala daca nu sti exact ce are bineinteles daca asta este cauza. Daca este vreoun virus este alta situatie dar daca nu sti iti sugerez sa apelezi la cineva care stie ce face ca sa nu strici mai tare situatia.