| TheArrow a întrebat:

Va rog din tot sufletul, nu stiu de ce bazaie microfonul, am luat niste casti destul de bune dar mi se pare mie ca problema nu e de la casti, am mai avut altele si inainte se aude exact acelasi bazait, stiti vreun driver bun pentru Realtek High Definition Audio Device? Va rog mult daca stiti o rezolvare, dau funda celui mai bun raspuns, NeLuL daca vezi intrebarea si ai o sugestie te rog ajuta-ma

1 răspuns:
| Tibilw a răspuns:

Ai windows 7... Ca daca da, s-ar putea sa stiu care e problema...