| Mytzyca a întrebat:

Va rog din tot sufletul sa ma ajutati:* la facebook cand vreau sa intru in cont nu ma mai lass cica nu-i buna parola dar parola e buna k doar o am salvata in laptop si e bunasad. si zice ca imi trimite un mesaj prn email/telefon cu parola da nu mi-au trimis nimiccrying. cum sa fac sa-mi recuperez parola/contul va roooog:* dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Amabilul a răspuns:

Poate iti spune sa bagi nr de tel, ca sa iti trimita un cod pe care o sa-l bagi...e pentru securitate asta. Daca nu e chestia asta atunci poate ti-au inchis contul sau ti l-au suspendat pentru ca ai dat prea multe cereri de prietenie, eu am patit de 2 ori asa

2 răspunsuri:
| Eille2EtcnupD a răspuns:

Rescrie parola vezi daca merge. poate s-a salvat gresit in laptop... nu stiu sper sa poti sa gasesti problema:X

| DimLight a răspuns:

Verifica mailul de pa care ti-ai facut contul de fb