| ilie_3090 a întrebat:

Va Rog eu frumoss daca ma poate ajuta cineva crying plz am un procesor si are un border de placa video e intel putere 1, 60 Ghz plzz mi s-a ars placa video si pot sa folosesc Borderu ala si nu gasesc driverele crying( pe nett adica Video Controller (VGA Compatabile plzz daca ma puteti ajuta cu un driver va rog eu frumoos win Xp plzzz

1 răspuns:
| Korrawi a răspuns:

Daca poti sa explici ce e "border"? nu am auzit de asa ceva pana acum, traducerea in romana a cuvantului border inseamna "granita", mai multe detalii daca ai ( producatorul placii video si modelul), poate te putem ajuta. VGA (video graphics adapter) este numele generic pentru placa video.