| Spataru_Doina_1979 a întrebat:

Va rog eu, imi pare rau pentru promovarea la canal dar, dati-mi critica la canal si spuneti-mi cum pot sa devin mai bun si sa iau mai multe viewuri.

https://www.youtube.com/watch?v=AwI_qDD5DCw

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Viodeclipuiri prea slabe, jocurile sunt ''antice'', esti prea mic pentru Youtube, nu exprimi deloc interes si de asemenea trebuie sa-ti promovezi canalul, ca altfel nu te vede nimeni.

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru Samariteanul):

Faza e ca am un computer prea slab sa mearga alte jocuri

| Samariteanul a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

In cazul asta investeste-ti timpul in altceva(Youtube-ul nu e profitabil pentru toti), iar cand vei deveni mai mare vei putea castiga bani sa-ti iei un pc mult mai bun.

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru Samariteanul):

Toate lume imi zice de pc