| anonim_4396 a întrebat:

Va rog eu mult daca se poate sa imi ziceti si mie care este mai bun dintre Samsung Galaxy S II si Apple iPhone 4!?

Răspuns Câştigător
| dendendenis a răspuns:

Samsung Galaxy S pentru ca rezista foarte mult. Ascultama stiu ce zic. Daca vrei sati cumperi un Samsung Galaxy S sa nu stai pe ganduri happy.

2 răspunsuri:
| Marius0189 a răspuns:

Nu detin niciunul din telefoane. Insa daca as fi in situatia ta, as alege Samsung Galaxy S 2. E mai ieftin, plus ca cei de la Samsung au copiat (nu acuz, dar asa am citit) multe de la Apple. Aplicatiile care sunt pe iPhone, ai sa le gasesti si in Market. Stima!

| Skylerx a răspuns:

Samsung Galaxy S II este mai bun pentru ca are multe chestii diferite de iPhone (si el la fel, dar ma refer la cateva chestii mai bune). Una dintre ele poate fi ecranul mai dur.
iPhone 4 este un telefon bun, de asemenea. Dar este mai sensibil. Fratemeu are, dar 3G, de 2 ani si deja are o problema cu el (toate iPhoa-nele au o problema in acelasi loc), butonul cu care se deschide. Pai... ar fi simplu de reparat, dar pe un telefon ca asta, costa mult mai mult. Asa ca nu il prea mai foloseste, pentru ca nu vrea sa mai cumpere un telefon si risca sa nu se mai deschida.
Parerea mea, deci --> Samsung Galaxy S II