| Bondarel99 a întrebat:

Va rog eu mult, spuneti-mi cum fac ca atunci cand vad un clip pe Facebook si apas sa vad comentariile, sa nu imi mai apara in ordinea in care au fost postate (stiti voi, ca atunci cand urmatiti un video in direct) ci sa le pot vedea pe toate. De vreo cateva luni nu stiu cum naiba nu mai pot sa vad comentariile la clipuri, imi apare doar varianta aia si ma calca pe nervi, nu mai suport. Update-uri am facut de multe ori la aplicatie si nu se schimba nimic.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ai in aplicație mai multe opțiuni cum sa vezi comentariile postate? daca e life ele vin cum apar dar apoi dupa ce se termina de postat ai mai multe optiuni, trebuie sa ai

| Bondarel99 explică (pentru RAY):

Nu gasesc nicio optiune. Sau nu stiu unde sa caut. Ideea e ca daca apas sa vad comentariile mi le arata ca si cum ar fi video live, nu pot sa le vad pe toate.
Am incercat sa ma conectez cu alt cont de Facebook si la ala nu am problema asta. E ciudat...

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Ce telefon ai?

| Bondarel99 explică (pentru RAY):

Samsung a6