| 1234567891011D a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma si pe mine... Cum sa sterg un cont de pe youtube? dau fundita cine zicea primul:*:*:**: multumesc[promit]

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Intra pe youtube, intra pe contul tau.si unde`ti scrie numele contului, dai pe sageata in jos la "Acconut"
dupa.iti apare in stanga mai multe optiuni. tu dai la ultima "Manage Account", iar la a 4-a optiune iti spune "delete account". dai acolo.si te descurci
Succes! :*

3 răspunsuri:
| DanSor a răspuns:

My Account -> Settings -> Manage Account -> Delete Account
nu e prea mare lucru, doar sa stii putina engleza sau daca ai setat lb. romana e si mai bine... all the bestwinking

| IuliaAle a răspuns:

De ce sa'l stergi neaparat? Nu'l mai folosi si gata! happy