| MrTheRobeet a întrebat:

Va rog frumos este urgent!
Am un laptop si i-am reinsalat windowsul si driverele dar am o problema, nu ma pot conecta la wifi prin cablu, este doar wirelless (sau cum s-o scrie) in fine.
Am nevoie disperata de ajutor

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Instaleaza 3dpnet o sa ai drivere pentru lan si wireless si-o sa te poti "conecta". Sau vezi daca ai instalat bine, si setarile routerului si ale placii wireless daca te referi si la asta.

| sierra1 a răspuns:

Spune care windows

| sorin115 a răspuns:

Depinde ce windows daca ai 7 driverul il iei de pe net daca ai 10 vine preinstalat