| Denny22Den a întrebat:

Va rog frumos, imi puteti spune un antivirus pentru tableta Asus VivoTab Rt tf600t?
Am tot cautat, in Store nu gasesc, iar atunci cand caut online "antivirusuri pentru tablete" tot ce gasesc sunt rezultate pentru Android.

4 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Bitdefener este extraordinar de bun.
Sper să-l încerci.

| Denny22Den explică:

Tot ce pot sa downloadez este de pe Store, unde nu aceste antivirusuri nu se afla. Chiar nu stiu ce sa mai fac sad

| MileaBiancasiAndreea a răspuns:

Avast

| darkady23 a răspuns:

Pai incearca BitDifender sau Antivirus security AVG astea am auzit ca sunt cele mai bune deci Bafta... Funda?