| zilog a întrebat:

Vă rog frumos să îmi spuneți de unde pot șterge contul de le site-ul LAJUMATE.RO
Sunt foarte dezamăgot de ei pentru faptul că am avut 100 de anunțuri și mi le-au șters
acum nu mai pot posta mai mult de 6 anunțuri. M-au supărat rău de tot că nu am mai găsit anunțurile nicăieri iar mie îmi ia 10 ore ca să concep sa scriu un anunț. Poate că dacă mai aveam textele nu mai eram atât de supărat pe ei.
Dar acum mă simt de parcă mi-ar fi șters 100 de opere de artă unicat adică 1000 de ore.

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Si eu am patit asta pe olx. Site-ul sterge anunturile dupa un timp daca nu sunt reactivate o anumita perioada. Anunturile de genul asta au un termen de valabilitate si trebuie reactivate permanent pana ajungi sa vinzi produsul.

| PaulCos a răspuns:

In general site-utile astea obscure iti ingreuneaza procesul de stergere a contului, ca sa para ca au multi utilizatori si astfel sa poata primi bani de la cei ce cumpara spatiu de reclama acolo, acestia neavand acces sa verifice cat de recent (sau nu ) au fost utilizate conturile. E o tehnica care ii defineste pe scamatori si ii face usor de recunoscut fata de un site serios care are buton distinct pentru dezactivare cont.