| Vvmaria2005 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati am o problema eu pe Facebook am fost conectată pe un număr de telefon pe care acum nu il mai am. Acum mi-am schimbat telefonul si pentru ma conecta imi cere numărul de telefon sau adresa si parola eu nu imi mai stiu parola iar pentru a o putea schimba trebuie folosit numărul de telefon pe care iti trimit un cod eu nu mai am acces la numărul acela asa ca nu am.cum sa primesc codul nu stiu ce sa fac si bună e vrea sa imi fac alt cont va rog frumos sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nimeni nu te poate ajuta in acest caz, nici macar adminul facebookului, odata ce nu mai stii parola si nici telefonul inscris in contul de Facebook.
Fa-ti alt cont de FB.

| dannyel86 a răspuns:

Contul de Facebook l-ai facut doar cu numarul de telefon sau te logai si cu o adresa de mail? Daca ai acces la acea adresa de mail, ai putea cere recuperarea contului prin ea.
Daca nici la ea nu ai acces, iti faci alt cont de Facebook.