| Bcn_Andrei_1980 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati urgent. Cum pot sa fac un film de sfarsit de clasa a8a cu poze si melodie. Multumesc. Dau funda.

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Salut! Daca ai windows xp sau 8 atunci cea mai buna alegere este windows movie maker, un programel de la cei de la Microsoft incorporat deja in programele standard al calculatorului.
Cu acesta poti sa faci foarte usor un astfel de videoclip.
Daca ai windows 7, atunci iti recomand sa descarci versiunea trial a programului wondershare video editor.Este mai greu de folosit dar ies videoclipuri mai reusite.
Daca ai nevoie de ceva atunci nu ezita sa lasi un mesaj in privat. De asemenea daca nu stii sa le folosesti lasa un mesaj. Vineri as avea timp liber, deci daca nu te descurci sa ma anunti.
Iti doresc o seara placuta in continuare!