| AG34 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi spuneti ( explicati ) cum sa fac conexiunea unui smart tv - Samsung LED 3D FullHD, 40ES6100 la cablul rds. Am setat conexiunea dar m-am impotmolit la gateway iar cei de la rds nu dau nici o indicatie, nici eMag. Nu stiu pe nimeni care sa ma poata ajuta, deci va rog mult. Trebuie neaparat sa cumpar si router si tastatura? Am cumparat tv doar ca sa pot folosi mai confortabil internetul. Va multumesc.

1 răspuns:
| ITvladutu a răspuns:

De obicei getaway-ul este pagina de admin a routerului (192.168.1.1)