| marian222 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma. Am o tableta Myria cu android 4.2.2 (http://www.altex.ro/......ndroid-4-2 ) si am uitat modelul de deblocare. Bun mi-a aparut model uitat, am dat acolo am scris e-mail si parola de la Google si nu merge, zice ca e-mailul sau parola sunt gresit da sunt perfect corecte. Ce sa fac?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Un mail la cei de la altex cu instructiuni de intrare in reocvery(posibil sa fie scrise si in manual) si abia dupa poti da o resetare si asta e tot.