| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult sa imi ziceti care este mai bun dintre Apple iPhone 4S si Samsung Galaxy S II? Ma vor ajuta foarte mult raspunsurile voastre pentru a ma decide pe care sa-l cumpar! Voi da funda celui mai bun raspuns si va multumesc anticipat! Pa Pa!

Răspuns Câştigător
| Mariusssssssss a răspuns:

Frate iphone-urile is naspa, Samsung sunt cele mai tari.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru EllaBlackEyes):

Daca vrei sa stii Samsung Galaxy S II si Motorola Atrix 4G sunt mai tari decat orice Iphone inventat vreodata, uni cred ca iphone-urile sunt mai tari doar pentru ca au o campanie publicitara mai buna decat alte smartphone-uri.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru EllaBlackEyes):

Si se vede ca nai tinut in mana in viata ta un Samsung Galaxy S.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru EllaBlackEyes):

Totusi recunoaste ca Samsung Galaxy S 2 e mai tare decat Iphone 4 sau Iphone 4S.

Răspuns utilizator avertizat
| Mariusssssssss a răspuns (pentru EllaBlackEyes):

Auzi...ce il ridici in slavii pe Iphone-ul tau? citeste ziare reviste revin-o la realitate ihone Apple e jaf acum.si pana la urma cu ce se lauda iphone nici macar dekstop nu are. si sa zicem ca iphone 4s are si el un amarat de ajutor SIRI pe care il puteai lua de pe net si care este prezent in majoritatea smart-phonurilor iar Samsung Galaxy S 2 este cel mai bun smat-phone la ora actuala este de 100 mai bun ca Apple avand Gorila dispay aducand lui s2 o rezistenta uriasa la soc pe langa iphone care dc l-ai scapat odata ii faci inmormantarea, deksopuri 8 la numar pe care le poti customiza cu tot ce vrei, iphone nici macar 1 dekstop nu are se descurca si el cu un meniu si atat. si multe altele cu cate s2 se mandreste si dc te-ai fi documentat piesele pentru iphone ipod etc sunt fabricate exclusiv de Samsung Technology.Asa ca nu mai aduce afirmatii nefondate ca Iphone art fii cel mai bun! Eu aici nu am zis-o ca o ofensa pentru tine. dar asta e realitatea Samsung galaxy s2>Iphone 4s

Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

S2. Da nah, toata lumea va zice de aifon, ca deh, ala e mai popular.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Ba in **** matii tu la 13 ani a tai tu nu ai bani nici de hartie igienica si vrei iphone si samsung.samsungu are mai multe aplicatii dar viata baterii e scurta la utilizare.deci iphone.dar daca vrei ceva foarte performant, rapid etc etc normal ca Samsung. daca ai bani logic

| IrinaIvashkov a răspuns:

Pai se spune ca telefonul Samsung Galaxy a fost votat cel mai bun, dar daca vrei sa fie putin mai ieftin cumperi Samsung Galaxy, insa un telefon cu adevarat (fara multe aplicatii) este Iphone 4 asta sa stii de la mine e mai puternic adica l`am scapat de 100 de ori si nu are nicio zgarietura e cel mai bun deci iti recomand IPhone4

Raspuns final:
IPhone4;*

E cel mai bun :X
Succes

| dandelion a răspuns:

Lumeeeee... Care Samsung? Ce-i cu voi? Eu înțeleg cînd nu-s bani pentru Apple atunci da, dar dacă stai la dubii care atunci degeaba o faci! Apple alege si n-ai să regreți! Ascultă-mi sfatul: eu mă folosesc de laptop Apple si îți zic că e superb. Deci cu iPhone e acelasi lucru! Ia Apple îți mai zic odată! Credemă! Eu tot am în plan să-mi i-au iPhone de la Apple pe viitor! Sper că te-am convins!

| anonima17 a răspuns:

Pe bune? pentru ce va certati voi? eu nu am bani nici sa trec strada laughing dar sa ma decid intre iphone si galaxy s? abia mi-am strans 5 milioane sa imi iau un telefon nou? credeti ca am vist macar la un tel. mai scump de 5 mil? si probabil niciunul din voi nu are iphone sau galaxy s2

| serbanpunk a răspuns:

In primul rand as zice ca depinde de preferinta( IOS sau android; Apple sau Samsung) dar daca te intereseaza parerea me este ca Samsung galaxy s2 este cu mult superior IPhone 4S. DAca vrei poti sa te la comparatia doar din punct de vedere tehnic pe linkul asta http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4212&idPhone2=3621