| Alexandru10109 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati, este despre informatica. Am un joculet cu patratele, sunt 25 de patratele din care 24 sunt cu diamante iar unul din ele este bomba si vreau ca sa nu pierd. Cum sa fac in HTML sau CSS sau C++ sa pot vedea unde se afla bomba? Va rog mult ajutați-ma, va rog!? Este un truc undeva sapot afla bomba fara sa apas pe ea ci sa o pot vedea.

Răspuns Câştigător
| P3d1a a răspuns:

Mai multe detalii. Ce joculet? Tu l-ai facut? Ne poti arata codul in care este scris?

| Alexandru10109 explică (pentru P3d1a):

Mai multe detalii pe gmail daca doresti si iti trimit poze ofer si un comision desigur nimic nu este gratis! Alexandruzama2016@gmail.com.

| Alexandru10109 explică (pentru P3d1a):

Imi zici daca doresti!

| P3d1a a răspuns (pentru Alexandru10109):

Nu sunt interesat in proiecte. Daca ai nelamuriri mai specifice in legatura cu codul pot incerca sa te ajut atata timp cat ramane pe TPU.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi ca nu îți poate nimeni răspunde având în vedere ca habar nu avem despre ce joc e vorba