| EmmaLoLy a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati sa imi recuperez parola la yahoo messenger.Am schimbat parola pentru ca mi-a aflat-o cineva si am uitat-o.Va rog. Funda mare..id de contact: dj_loly

2 răspunsuri:
| biancaaam a răspuns:

Imi pare rau, nu se poate.

| CEAMIR a răspuns:

Pentru a recupera parola de la messenger si parola de la yahoo mail trebuie sa parcurgem pasii urmatori:
Pasul 1 -intram pe link-ul urmator: ACESTA-(https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot
Pasul 2 -alegem una din optiunile Am o problemă cu parola sau Este posibil sa am contul compromis.
Dupa aceea, vi se va cere intrebarea secreta pe care ati facut-o la crearea contului sau pe care ati modificat-o ulterior.
ATENTIE! Trebuie sa introduceti toate datele corecte, altfel nu veti putea primi datele inapoi. Succes