| Iuliana_Dragnea_1983 a întrebat:

Va rog nu stiu pe ce am apasat la tastatura ca nu mai pot vedea postarile f clar la facebook nu stiu pe ce sa fac postarile sunt neclare va rog

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Pai daca nu stii pe ce anume ai apasat pe tastatura, nu mai intra pe facebook, si asa nu foloseste la nimic.

| loveM a răspuns:

Ai micsorat postarile? incearca sa dai pe Ctrl si + (amandoua odata) si vezi daca e ca inainte, daca vrei sa le faci inapoi cum aveai pana sa faci cum zisei eu dai pe CTrl si -.