| GrigorePurta a întrebat:

Va rog sa imi spuneti care placa video este mai buna:
Placa video Sapphire ATI Radeon HD 5450, 2048MB, GDDR3, 64bit, DVI, HDMI, PCI-E.
Placa video Palit Daytona nVidia GeForce GT520, 2048MB, GDDR3, 64bit, DVI, HDMI, PCI-E.
Placa video MSI nVidia GeForce GT520, 2048MB, GDDR3, 64bit, HDMI, DVI, PCI-E.
Placa video Sapphire AMD Radeon HD6450, 2048MB, GDDR3, DVI, HDMI, PCI-E.
Placa video Gainward nVidia GeForce GT430, 2048MB GDDR3, DVI, HDMI, PCI-E.
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Cred ca gt520-ul dar placile alese de tine nu o sa se descurce bine in jocuri pentru ca sunt pe 64 biti, cauta-ti ceva de 128 biti

| GrigorePurta explică (pentru DimLight):

Mersi mult voi incerca ceva cu 128 de biti

3 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

Ti-as recomanda un nVidia ca am avit si ati si amd si ambele se supraincalzeau.

| llust a răspuns:

Placa video Sapphire ATI Radeon HD 5450, 2048MB, GDDR3, 64bit, DVI, HDMI, PCI-E.