| eu1doar1eu a întrebat:

Va rog sa imi spuneti daca stiti cum se schimba dimensiunea literelor de la mesaje. Sunt foarte mari. Am incercat din setari si nu am reusit. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FastAndLudicrous7 a răspuns:

Salut! Daca vrei sa schimbi dimensiunea literelor trebuie doar sa dai pe tasta de volum mai mic.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

FastAndLudicrous7 ar putea avea dreptate. Tastele de volum micsoreaza sau, dupa caz, maresc dimensiunea scrisului. Daca nu sunt schimbari, ne spui exact modelul de Samsung si versiunea de Android si vom incerca sa-ti oferim si alte solutii. In lipsa unor astfel de detalii, nu putem face decat presupuneri, iar asta nu e in avantrajul unei rezolvari rapide si de succes. happy

| eu1doar1eu explică:

Pe telefon Samsung