| YepIsSuspended a întrebat:

Va rog sa imi spuneti detalii despre Laptop Dell Inspiron 1520.

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Daca te referi la descriere, aici o poti citi cu lux de amanunt http://www.emag.ro/......-1520BL-02

3 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Lolly - depinde ce vrei sa cunosti despre acest produs. Seria Dell Inspiron 1520 a fost una dintre cele mai bune de la acest producator. Dupa seria 1520, a aparut seria 1525 si acum este seria 1545 http://www.sigmanet.ro/cautare/cautare.php?kw=Inspiron+1545&x=54&y=18

| M.madallina a răspuns:

Display15. 4"

Tip DisplayWXGA

Rezolutie1280x800

ProcesorINTEL

Model ProcesorDual Core T2330

Frecventa Procesor1. 6Ghz

Memorie1GB

Tip MemorieDDRII/667

Hdd160GB

Tip HDD5400rpm SATA

Frecventa FSB533 Mhz

Greutate2. 8Kg

Dimensiuni-

VideonVidia 8400M GS 128MB

Unitate opticaDVDRW Dual Layer Super Multi

Sunet-

Retea802. 11b/g / LAN

Porturi1 slot Express Card (34 & 54 mm); porturi: S-video, 3 USB 2. 0, VGA, IEEE-1394a, mini-PCI tip IIIA, RJ-45, RJ-11, audio, SD/IO

BaterieLi-Ion

Sistem de operareFree DOS

Garantie36 luni

Altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce detalii? Configurația poate diferi deoarece poate fi configurat cu o varietate foarte mare de componente (procecesor, ram, placă video, ș. a.).
Este un laptop ce nu se mai fabrică de un an.