| anonim_4396 a întrebat:

VĂ ROG SĂ MĂ AJUTAȚI, CARE UNITATE SA ALEG DINTRE ACESTEA 2

1.http://www.altex.ro/......ddr3-linux
2.http://www.altex.ro/......0-free-dos

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

2 clar. E amuzant cum Intel hd e chiar peste gt730, depinde de task. Oricum, integrata e ok. Daca vrei performanta mai multa dupa, la 2, e mai usor de facut un upgrade.

| Ronnix a răspuns:

Mergi pe varianta 2, e mai bun.

| K0sti a răspuns:

Niciuna! Azi am avut in service doua unitati Myria luate de la Altex! La una nu mergea hardul, nu-l vedea nici in BIOS, iar la una dadea beep-uri intruna! Le-am pus pus oamenilor in brate sa se duca cu ele inapoi la garantie! Atentie, ambele sisteme luate astazi de persoane diferite!
Porcarii mai mari nu am vazut!

| CPAElites a răspuns:

Ce buget ai?
Amandoua au surse foarte proaste ( ieftine ).
Primul are placa video dedicata foarte slaba, mai slaba decat ce-a integrata in procesor!
Al doilea e mai okwinking.
Eu iti recomand sa-ti cumperi pe componente.