| RedFantasy a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, am o problema cu imprimanta.
Vreau sa scot un document Word dar imprimanta nu primeste comenzile de la pc ( am verificat cablul USB, e bine pus).
Daca vreau sa scanez sau ca copii ceva merge dar de la calculator nu merge.
Va rog sa-mi spuneti daca aveti vreo idee de ce nu merge.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate ca imprimanta nu este instalata. Incearca s-o instalezi asa: Start/Control Panel/Printers and Faxes, dai Add a Printer si iti intra o fereastra de instalare Add Printer Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Intra in start setting printers. vezi sa fie bifa acolo la default pentru imprimata ta (sa nu fie cea de distiller, de exemplu, sau o alta pe care o ai). sterge in jocuri daca e ceva, verifica daca driverul e bun si da-i o proba de listare.

| Nutzzuboy a răspuns:

Driversbig grin