| MaximSpeed a întrebat:

VA rog sa ma ajutati am un router TOTOLINK N300RT ieri am vrut sa-i pun patola pentru ca se conectau multi la el iar eu nu prea stiu sa umblu pe pc si am umblat la setarile routerului intr-un final am pus parola iar cand am vrut sa intru pe net nu imi mai mergea mai am si un laptop prin wireles conectat la router si nici pe el nu merge nici pe telefon va rog cine imi da raspuns corect ii dau funda si fav 1000 intrebari si ii dau funda doar lui

1 răspuns:
| mariusika31 a răspuns:

Trebuie sa configurezi din nou routerul! dupa ce l-ai resetat si i-ai sters toate setariele existente.pur si simplu tii apasat pe butonul de reset de pe router aproximativ 15-20 sec si se vor sterge singure apoi intri si il reconfigurezi! happy