| AdyBoy a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Am un Samsung Galaxy S3 (i9300), cu android 4.1.2 si nu stiu daca sa-mi fac sau nu update la android 4.3. Am auzit ca se consuma mai repede bateria de la unele persoane, dar altii au zic ca economiseste bateria.
Va rog dati-mi un sfat!
Nu faceti glume caci e vorba de un telefon pentru care am economisit ceva bani...

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Majoritatea care au probleme cu bateria deoarece nu au dat o resetare la setarile de fabrica dupa upgrade. De obicei asta e principalul motiv pentru care bateria se consuma fara motiv.

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic un prieten de'al meu si-a facut upgrade la 4.3 si e destul de buna versiunea mai ales ca ai si comenzi vocale. Bateria oricum se consuma daca te joci mult happy

| supermdmario a răspuns:

Incearca si vezi care este rezultatul.vezi si un alt raspuns aici:http://www.tpu.ro/......tandby-pe/