| yoboss97_5553 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati de 1 zi monitorul de la pc mi se stinge singu si nu se stinge de la curent daca il sting de la butonul monitorului si apas iar se vede iar apoi iar se stinge ce sa fac ca sa nu se mai stinga?

6 răspunsuri:
| IncorrectUsername a răspuns:

Pai,asa imi face si mie, curata calculatorul NU monitorul de praf, apoi scoatei toate firele si bagale inapoi.Bafta!

| yoboss97_5553 explică (pentru IncorrectUsername):

Pai cand da sa se stinga se aude bazaind in spatele monitorului

| IncorrectUsername a răspuns (pentru yoboss97_5553):

Poate e din cauza ventilatorului, atinge ceva, sau nu stiu,, Asa mi se aude si mie, dar nici eu nu stiu din ce cauza e...Mai bine mergi la un specialist!

| AlinnJe a răspuns:

Nu prea am inteles nimic dar iti recomand sa mergi la cineva specializat in domeniu.
bafta

| yoboss97_5553 explică:

La alt monitor functioneaza

| alexuthza a răspuns:

E din cauza windos-ului