| dsawap112 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati!
De fiecare data cand pornesc pc-ul isi da restart. Imi imaginea cu "Welcome" si isi da restart. Pot doar sa il pornesc in Safe Mode.
Am reinstalat Windows-ul dar degeaba. Nu stiu ce are. Mi s-a intamplat de odata. Nu avea nimic dimineata, dar cand am vrut sa il aprind seara isi dadea intr-una restart.
Va rog ajutor! Dau funda!
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Nu stiu cum sa te ajut ai umblat cumva la placutele de rami sau ceva de genul asta ast raspuns

| contαbαndonαt a răspuns:

Incearca asta: stinge-l de la sursa, scoti ramii, il lasi putin asa, dupa ii bagi la loc, il aprinzi si astepti.
Normal, ar trebui sa ai niste piese de schimb ca sa poti face un test.

| Johndoe2023 a răspuns:

Dezinstaleaza driverul video si vezi apoi