| pintexim a întrebat:

Va rog sa ma ajutati deci mi-am facut un Id nou si mi-am uitat parola, am intrat sa-mi aflu parole si imi cere in intrebare la care eu nu mai stiu cu ce am raspuns mai este o cale sa imi aflu parola?

8 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Stii ca ai dat dovada de mare inteligenta.Cum bunica e posibil sa iti uiti parola de la mess (nou facut), uiti de la mana pan'la gura, si sa stii ca nu mai ai alta cale prin care o poti afla decat sa tio amintesti, in caz de nu tio amintesti, pe viitor vei invata sa iti pui o parola mai scurta si usor de memorat.

| pintexim explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Eu mi-am facut Id-ul acum aprox. 2 luni si am dat sa-mi reaminteasca parola mereu si din neatentie am ster parola pe car bineinteles am uitat-|

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru pintexim):

Pai atunci sa fim sinceri, iti cadea creierul din cap daca memorai parola?

| pintexim explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Il stiam deoarece este putin diferit de prima parola!

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru pintexim):

Ce?

| pintexim explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Stiam parola de la noul ID deoarece este putin diferita de parola de la celalat ID(am 2)ai inteles

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru pintexim):

Oricum nu mai ai cum sa iti afli parola decat daca iti amintesti intrebarile si raspunsurile puse atunci cana tiai facut id-ul.

| Grumpy123 a răspuns:

Exista o metoda.dar e ilegala asa ca cauta in alta parte happy