| AlexandruIan a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Nu mai merg sagetile de la tastatura laptopului, stanga si dreapta merg, cea de sus si cea de jos nu mai merg. Ce e de facut? Dau funda!

1 răspuns:
| 151220 a răspuns:

Hmm,greu de spus, poti sa il lasi in pace cateva zile si sa vezi daca problema se rezolva, daca nu il duci la un service pentru a-ti inlocui tastatura...nu costa foarte mult, acum depinde de fiecare model in parte,(si eu am patit asta)pe mine de exemplu, m-a costat 150 de lei insa tastatura noua nu era de aceasii calitate ca cea veche si intr-un timp destul de scurt a inceput sa ii se duca culoarea asa ca am repus tastatura veche la loc inlocuind doar sagetiile...