| mada29 a întrebat:

Va rog sa-mi explicati si mie cum pot converti un film cu extensia rar pentru a-l putea viziona la dvd player? sau sa-mi ziceti un site de pe care sa pot descarca filme gratis pe care sa le pot viziona pe dvd...in general imi citeste si cele cu extensii avi.pls.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Film cu extensia asta nu am întâlnit încă dar aici http://www.zamzar.com/ poţi converti orice fişier în orice format, numai să ai grijă să pui adresa de mail reală pentru a primi fişierul convertit înnapoi.Bafte

NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa-l dezarhivezi cu ajutorul programului WinRAR pe care mai intai ti-l instalezi pe calculator.
Bafta!winking

| autoboy a răspuns:

Il dezarhivezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici le vezi online www.tvclick.co.cc