| alienkros a întrebat:

Va rog spune-ti-mi ce sa cumpar in acest buget: un mouse de gaming pana in 370 lei(exemple) si niste casti de gaming bune pana in 170-180 lei

Funda

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cu mouse wireless si cati 2.0 nu vezi tu gaming.
Uite, eu recomand asa:
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/715216/
ai mouse de la celebrul Razer. Iar castile sunt speciale peentru gaming, cu sunet 7.1.
Daca cumepri de la pcgarage, uite un voucher: 6WXBQPKQ si o sa ai o mica reducere.
Cat despre mouse, alte variante asa:
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/715221/
Toate sunt foarte foarte ok, iar calitatea se reflecta in nume(seriozitate), dar si pret.

| alienkros explică (pentru sltlp):

Exact wishlist-ul tau am sa cumpar(adica exact cu produsele respective). bugetul era 500 lei iar cu ajutorul tau am economisit 10 banilaughing. Oricum, ai funda

| sltlp a răspuns (pentru alienkros):

Sa cumperi si un mousepad! Ca daca il pui pe un mouse pad de 5-10 lei nu ai rezolvat nimic big grin

| alienkros explică (pentru sltlp):

Am mouse pad razer goliathus omega speed edition

| alienkros explică (pentru sltlp):

Am razer goliathus omega

| sltlp a răspuns (pentru alienkros):

Atunci e ok.

9 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Uite asa, calitate inalta.Ti-am pus si mouse pad, pentru ca un mouse de gaming nu il pui pe orice mousepad la 10lei.
Vei avea parte de experiente uimitoare cu acest set.
Ai asa
mousepad steelseries
mouse razer
cati de la celebrul somic.

www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/715228/

| CălinPL a răspuns:

Ia ti casti la minim 40 si mouse minim 1 mil

Răspuns utilizator avertizat