| Crystysm a întrebat:

Va rog spuneti cum resetez parola la facebook! Dau unde scrie Ti-ai uitat parola? si dau sa imi trimita e-mail si nu il primesc de ce?

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Parola TA? big grin

| Iubibilăă a răspuns:

Ai cautat si in spam?
Fi mai atenta la datele de acolo.
Pa, pa.

| lolz1 a răspuns:

Ești sigur/ă că ai trimis pe e-mailul pe care ai verificat tu?

| Crystysm explică:

A gata trebuia sa astept mai mult oricum mersi!

| Deea23457 a răspuns:

Sunt doua variante la problema ta. Ori ti-ai facut contul de facebook pe o alta adresa de email sau o alta persoana a intrat pe contul tau de facebook si a schimbat parola si emailul. sper ca ti-a fost pe ajutor raspunsul meu.happy