| anonim_4396 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum sa fac la următoarea chestie urgent!
Deci mie nu îmi mai merge Microsoft store pe windows 10. Efectiv cand intru pe el ma scoate dupa 3 secunde.Mi-am dat restart la laptop si mi-a mers iar a doua zi cand am aprins laptopul m-a pus sa imi bag contul de Microsoft si mi l-am băgat si acum face exact la fel.Nu ma lasa sa intru pe el si i-am dat si restart la aplicatie si reset, l-am si reinstalat dar degeaba.Am incercat tot de le Youtube dar nu merge nimic.
Cum sa fac ajutati-ma va rog mult!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu am avut un Nokia 520, si imi facea la fel. Problema este de la Microsoft, si nu de la tine. Pana maine dimineata se va rezolva problema.
Daca nu se rezolva suni la Microsoft Romania: 021204040.

| anonim_4396 explică (pentru anonimg):

Am problema asta pe laptop nu pe telefon.Si o am de 2 saptamani si nu se mai rezolva.

| anonimg a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci suna cu incredere la Microsoft; dar trebuie sa fi cu pc-ul deschis.
Incearca maine dupa ora 8:00 ca acum este tarziu.
Daca te va ajuta, bine; daca nu, reinstalezi windows-ul.