| Mihai_Gheorghe_1985 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cum pot dezactiva modul de siguranta de pe SAMSUNG GALAXY J5 2016 urgeenttt![Nu merge sa il repornesc]

Răspuns Câştigător
| Laurentiu340 a răspuns:

Vesti bune am reusit sa ies din safe mode in Android facand astfel opresti telefonul de tot apoi apesi pe butonul de pornire cand porneste si iti arata logoul Samsung tii apasat pe volum - pana intra in Android iar apoi voila happy

5 răspunsuri:
| Laurentiu340 a răspuns:

Incearca sa ii scoti bateria iar daca tot nu merge factory reset din modul de recuperare (tii apasat pe butonul volum + butonul home si power)!

| Mihai_Gheorghe_1985 explică (pentru Laurentiu340):

Le-am incercat pe amandoua...

| Laurentiu340 a răspuns:

Stai sa vad daca te pot ajuta eu cu o aplicatie daca merge sa o instalez din alte surse decat google play probez eu la mine si iti spun daca a mers!

| Dinu_Dana_1905 a răspuns:

Multumesc a functionat si la mine?

| Balaur_Vasi_1976 a răspuns:

Cum sa dezactivez modu de siguranta de pe tel